گالری تصویر مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص)

تقدیر دانش آموزان مجتمع آموزشی حضرت خاتم الانبیا(ص) یزد از فعالیت های فضایی سپاه

جمعی از نمایندگان تشکلات دانش آموزی مدارس پسرانه خاتم الانبیا(ص) و دخترانه ریحانه النبی(س) ، فرمانده محترم سپاه الغدیر استان یزد را به جلسه مجازی دعوت نموده و طی تشریفات خاص و قرائت بیانیه ای از فعالیت های فضایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه اقدام اخیر ایشان در پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور، تقدیر و تشکر کردند.

این مراسم با عنوان «آغاز عصر فضایی سپاه» و «ویژه برنامه تقدیر و تشکر جامعه دانش‌آموزی استان یزد از اقدامات فضایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» ظهر امروز یکشنبه ۹۸/۲/۷ در سالن مجتمع آموزشی حضرت خاتم الانبیا(ص) با حضور جناب سرهنگ پورشمسی  فرمانده محترم سپاه الغدیر استان یزد، دکتر دانافر مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد، سرکارخانم امیرچقماقی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، هیأت محترم همراه، مدیران مدارس تحول خواه یزد و جمعی دیگر از همراهان برگزار شد.

در این مراسم، دانش آموزان طی تماس تصویری و مجازی، با قرائت بیانیه ای این موفقیت بزرگ را تبریک گفته و برای همه ی پرسنل محترم سپاه خداقوت و خسته نباشید گفتند.

دانش آموزان از فرمانده محترم سپاه الغدیر استان خواستند تا لوح بیانیه ی دانش آموزی امضا شده توسط مدیرکل آموزش و پرورش استان را به دست پر توان سردار سلامی فرمانده محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رسانده و مراتب تقدیر و تشکر ایشان را به عرض مبارکشان برسانند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد طی سخنرانی در این مراسم عنوان کرد: پرتاب ماهواره نور خبر بسیار مسرت بخشی بود و بنده یقین دارم که قلب امام زمان (عج) و رهبر معظم انقلاب از این واقعه خشنود شد.

دکتر دانافر با تقدیر مجدد از این حرکت اعلام کرد: من به نمایندگی از ۳۰ هزار معلم شاغل و بازنشسته استان یزد و ۲۷۰ هزار دانش آموز به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابت این حرکت خدا قوت می گویم.

وی با تقدیر از برگزاری مراسم “آغاز عصر فضایی سپاه” توسط دانش آموزان مجتمع آموزشی حضرت خاتم الانبیاء(ص) اظهار داشت: این اتفاق برگ زرین دیگری بر اقتدار ملی ما بود و دانش آموزان ما با ابتکار مدارس تحول خواه  با اجرای چنین مراسماتی تشکر خود از این واقعه را ابراز می کنند.

دانافر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: درست است که مدرسه تعطیل شده اما آموزش تعطیل نیست چرا که معلمین عزیز ما دانش‌آموزان و والدین را تنها نگذاشتند.

مدیر مؤسسه رزمندگان اسلام استان و مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص) یزد جناب آقای فرزاد نیز در ابتدای این مراسم، ضمن خیر مقدم به مدعوین محترم و عرض تبریک به نیروهای خدوم هوافضای سپاه، گزارشی از عملکرد دبیران و کادر مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص) در ایام تعطیلات کرونایی ارائه نمودند.

در حاشیه این مراسم، مسئولین محترم از روند کلاس های آنلاین و تدریس های مجازی مجموعه خاتم الانبیا(ص) بازدید کردند.

 

–عکاس: سبحان جعفری

یک پاسخ به “تقدیر دانش آموزان مجتمع آموزشی حضرت خاتم الانبیا(ص) یزد از فعالیت های فضایی سپاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *