دبیرستان دخترانه ریحانه النبی(س) دوره اول گالری تصویر

جشن تجلیل و سپاس بیش از۶۰ نفر از دانش آموزان فعال در سال تحصیلی۹۸ -۹۷

فرایند سعی و کوشش را مورد تحسین قرار دهید نه محصول و نتیجه را.

سپاس و قدردانی از جمله کارهایی است که  به نوجوان انگیزه می دهد . دبیرستان دخترانه ریحانه النبی س دوره اول همیشه سعی داشته است  که از تمامی دانش اموزانی که در ادراه امور و مسئولیت های  مدرسه نقشی را هرچند کوچک ایفا کرده اند ، تا پایان هر سال به نحوی تقدیر و تشکر به عمل آورده تا علاوه بر انگیزه دهی ، آنها را تشویق به تلاش و پشتکار بیشتر در زمینه های مختلف کاری با اعتماد به نفس  نماید .

تجلیل بیش از۶۰ نفر دانش آموزان فعال در عرصه های  فرهنگی ، تربیتی ، ناظم یاران ، نماینده های برتر کلاس ها و برترین های جشنواره مهربانترین پدر، دارندگان کارت امتیاز فرهنگی  پایه نهم ، افراد ذخیره سرود و همخوانی قران ، در جشنی ویژه در اخرین روز مدرسه  قبل  از امتحانات خاطره ای خوش  و به یادماندنی را برای آنها به ارمغان آورد .

در این جشن  نیز، دو نفر از دانش آموزان خلاق پایه هشتم  با اجرای شیرین وطنز از تمامی خاطرات واتفاقات از ابتدای سال تا کنون مدرسه ، آخرین فعالیت فرهنگی خود را به زیبایی در کارنامه امسالشان نیز ثبت نمودند.

در آخر ، پخش کلیپ خاطرات  اردوی  فرهنگی ، تربیتی  دانش آموزان منتخب  پایه هفتم ، هشتم  و اهداء قاب عکس دست جمعی جمکران  به تمامی آنها ، بار دیگر لذت آن سفر شیرین را به یاد و خاطرشان نشاند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *