گالری تصویر مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص)

جلسه هم اندیشی همکاران مؤسسه رزمندگان اسلام استان یزد برگزار شد

جلسه هم اندیشی همکاران مؤسسه علمی رزمندگان اسلام استان یزد در روز دوشنبه تاریخ ۹۸/۰۴/۰۳ با حضور سرهنگ پاسدار پورشمسی (جانشین محترم سپاه الغدیر استان)، حجت الاسلام و المسلمین گندمی (نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان)، جناب آقای دکتر موسوی (معاون هماهنگ کننده سپاه الغدیر استان) ، مدیران ستاد مرکزی مؤسسه علمی رزمندگان اسلام وکادر آموزشی مجتمع آموزشی حضرت خاتم الانبیا(ص) برگزار شد.

درابتدای این جلسه آقای شمس معاون محترم بازرسی مؤسسه علمی رزمندگان اسلام در سخنانی هدف از برگزاری این جلسه را رویکرد جدید مؤسسه علمی رزمندگان اسلام، جهت ارتقاء و پیشرفت رو به جلو در راستای تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی دانستند.

جناب آقای شمس همچنین در خصوص تاریخچۀ مؤسسه علمی رزمندگان اسلام و شروع دوره تحول که با مدیریت جناب آقای فاطمی نژاد مدیر عامل محترم مؤسسه علمی رزمندگان اسلام آغاز شده است بیاناتی ایراد نمودند.

در ادامۀ این جلسه، جناب سرهنگ پاسدار پورشمسی (جانشین محترم سپاه الغدیر استان) به بیان لزوم طرح تحول در گام دوم انقلاب اسلامی که توسط مقام معظم رهبری (مد ظله) تبیین گردیده پرداختند.

ایشان خاطرنشان کردند در طرح اعتلای بسیج و برنامه ریزی که توسط سپاه انجام گرفته است، تحول و تغییرات ساختاری جزو برنامه های اصلی سپاه در بنیاد تعاون بسیج و مؤسسات ذیل این بنیاد بوده که مجموعۀ مؤسسه علمی رزمندگان اسلام استان یزد نیز مشمول این طرح و تصمیم می باشند.

سرهنگ پورشمسی ضمن بیان اثرات و برکات مفید این طرح ( تحول و تغییرات ساختاری ) در آینده ی نه چندان دور، به قانونی بودن این برنامه اشاره کردند و گفتند: بر اساس این رویکرد، تصمیم به پذیرش تغییر و جابجایی جناب آقای شریفی ( مدیر مؤسسه علمی رزمندگان اسلام یزد) از سوی مدیر عامل محترم مؤسسه علمی رزمندگان اسلام جناب آقای فاطمی نژاد شدیم.

ایشان در پایان مباحث خود با اشاره به اینکه کار با قوت، پیگیری شبانه روزی و در چارچوبه ی قوانین در حال انجام است فرمودند همکاران درستاد مرکزی و سپاه استان یزد با تمام قوت موضوع را پشتیبانی می کنند.

جناب آقای نوروزی معاون محترم آموزش مؤسسه علمی رزمندگان اسلام و نماینده ویژه ستاد مرکزی مؤسسه علمی رزمندگان اسلام دراستان یزد، دیگر سخنران این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از حضور مسئولین محترم استان ، در بیاناتی به تشریح نقش و اهمیت معلم در تربیت فرزندان پرداختند.

ایشان با اشاره به ویژگی های مدارس استان یزد و جایگاه ویژه ای که مدارس خاتم الانبیا(ص) در بین مدارس استان یزد دارند بیان نمود: نگاه مجموعه بسیج و ستاد مرکزی مؤسسه علمی رزمندگان اسلام تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی با نگاه تربیت نیروی جوان، انقلابی و پای کار است و برنامه ریزی های صورت گرفته در تغییر مدیریتی و ساختاری را ذیل همین نگاه رو به رشد می باشد..

از دیگر برنامه های این جلسه می توان به اهداء لوح یادبود از طرف مؤسسه علمی رزمندگان اسلام به جناب سرهنگ پاسدار پورشمسی و جناب آقای دکتر موسوی (معاون هماهنگ کننده سپاه الغدیر استان) به پاس دغدغه ها و زحمات ایشان در راستای مباحث تربیتی و علمی آموزشی، نام برد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *