دبیرستان دخترانه ریحانه النبی(س) دوره اول گالری تصویر

حریم حوراء۴_ حضور زوج جوان اندونزیایی در میان ریحانه های انقلابی

یکشنبه ی فرهنگی این ماه  ما علاوه بر برنامه های جذاب دانش آموزی همیشگی  ، اینبار بحمدالله به برکت دهه فجرانقلاب اسلامی و ایام فاطمیه مفتخر به حضور زوج جوانی از کشور اندونزیا شد.

این برنامه که در سلسله برنامه های حریم حوراء(ویژه عفاف و حجاب شماره ۴) اموزشگاه  قرار گرفت .. میزبان زوجی بود که به زیبایی از حجاب و الگوی حجاب حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و زینب کبری س  سخن می گفتند .

زوجی که شیعه شدن خودشان را مدیون انقلاب و امام خمینی ره می دانشتند . این زوج جوان در سن ۱۶_۱۷سالگی به دین مبین اسلام گرایش پیدا می کنند و با تحقیقات مختلف و طی مدت یکسال سرانجام مسلمان میشوند و از خانواده ترد و به ایران سفر می کنند . بعد در قم  به یکدیگر معرفی می شوند با واسطه و باهم ازدواج می کنند حاصل این ازدواج  دو فرزند شیعه و اسلامی است …این زوج جهت تبلیغ و اینکه بتوانند حرف حق را  و این در گرانبهایی را که به دست آوردند به دست دیگران برسانند در شهرهای مختلف حضور پیدا می کنند . که بحمدالله اینبار هم قرعه بنام ریحانه های انقلابی ما افتاد ومیزبان این زوج سیرین سخن بودیم که به سختی هم فارسی صحبت می کردند .

آقای جعفرصدیق و همسرشان  اکنون هر دو مقیم ایران ومحصل حوزه جامعه المصطفی  قم هستند .ان شالله در سایه مادر عالمیان حضرت زهرا س سالم و سلامت و عاقبت بخیر باشند .

و باتشکر وقدردانی ویژه از :

  • گروه قرانی ” بنت الهدی” آموزشگاه که با همخوانی زیبایشان صبحگاه را آغاز کردند .
  • گروه سرود سلاله زهرا س که به زیبایی سرود خود را اجرا نمودند .
  • دانش اموزان پایه ی هفتم جهت اجرای نماهنگ و دکلمه ی زیبای انقلابی شون

خداقوت ریحانه های انقلابی نسل چهارم

در اخر به رسم ادب و یادبود و عشقی که به سرور ما شیعیان حضرت علی ع  داشتند ، هدیه ی فرهنگی  یک جلد ” نهج البلاغه نفیس ” از طرف مجتمع خاتم الانبیاء به آنها اهداء شد .

همچنین  از حضور مسئول واحد خواهران بسیج دانش آموزی ناحیه ۱ اموزش و پرورش سرکار خانم مدیح

سرکار خانم جوان مسئول امور بانوان اداره ناحیه یک

سرکار خانم قاسمی مسئول واحد قران و عترت ناحیه یک یزد  تشکر و قدردانی  ویژه به عمل می اوریم .

ثواب این برنامه به مادر عالمیان ، حضرت صدیقه کبری ، فاطمه زهرا سلام الله علیه تقدیم شد …

و من الله التوفیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *