مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص)

فراخوان دعوت به همکاری

مؤسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام استان یزد برای تأمین کادر مدارس مجتمع آموزشی حضرت خاتم الانبیاء(ص) اقدام به گزینش نیرو می‎کند.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص) به نقل از معاونت محترم رشد و تعالی مجتمع جناب حجت الاسلام والمسلمین علیانژاد، مؤسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام استان یزد برای تأمین کادر مدارس مجتمع آموزشی حضرت خاتم الانبیاء(ص) اقدام به گزینش نیرو می‎کند.

گزینش نیرو از دو طریق انجام می‏شود؛

۱- گزینش مربوط به دبستان پسرانه که از طریق ثبت نام متقاضیان در لینک ویژه‎ به نشانی:

plink.ir/wW45x

انجام می‎گیرد. سپس متقاضیان، برش تدریس خود را متناسب با فرمی که در سایت تکمیل می‎کنند، از طریق شبکه‎های مجازی برای مدرسه ارسال می‎نمایند. مدرسه پس از بررسی فرم و برش تدریس متقاضیان، اقدام به گزینش نیرو از این افراد خواهد نمود.

کانال دوم که مربوط به دبیرستان‎های دخترانه و پسرانه‎ی مجتمع می‎باشد، از طریق مؤسسه‎ی مردم‎نهاد نسیم دانش با برگزاری دوره‎ی آموزشی در تابستان انجام می‎شود.

متقاضیان در این دوره با ورود به سایت:  http://www.omega100.ir ثبت‎نام می‎کنند و پس از پرداخت هزینه‎ی اولیه‎ی ثبت‎نام، وارد گردونه‎ی گزینش می‎شوند.

این دوره‎ی آموزشی شامل دو ترم: آموزش عمومی و اختصاصی است که در پایان دوره، ارزشیابی علمی و مهارتی نیز صورت می‎گیرد. ۳۰ درصد سهم ارزشیابی علمی و ۷۰ درصد سهم ارزشیابی مهارتی است که به صورت تخصصی انجام می‏شود. پس از ارزشیابی، مجتمع بر طبق نیازهای خود و شرایط این افراد، اقدام به گزینش نیرو خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *