آزمون های رزمندگان گالری تصویر مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص)

نخستین مرحله از مسابقات جشنوارۀ علمی و ملی وزیران دانای سرزمین من برگزار شد

در آغاز هفتۀ نکوداشت بسیج، مؤسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام که به نمایندگی از سوی نهاد مقدس بسیج در حوزۀ علمی و آموزشی کشور، حضوری مؤثر داشته و به عنوان طلایه دار فعالان کمک آموزشی شناخته می شود، نخستین مرحله از جشنوارۀ علمی و ملی وزیران دانای سرزمین من را در روز جمعه تاریخ یکم آذرماه ۱۳۹۸ در سراسر میهن اسلامی و در محیطی سرشار از طراوت، رقابت سالم و نشاط علمی، برگزار نمود.
در یزد هم همزمان با سراسر کشور بین قریب به یک هزار نفر از دانش آموزان دختر و پسر مدارس دخترانه ریحانه النبی(س) و پسرانه خاتم الانبیا(ص) برگزار شد.
این جشنواره در مقاطع متوسطۀ دورۀ اول (هفتم، هشتم و نهم) و متوسطۀ دورۀ دوم (دهم و یازدهم ریاضی، تجربی و انسانی) و با توجه به ساحت های شش گانۀ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و با ملاحظۀ اهدافی چون:
-سنجش وضعیت تحصیلی
-سنجش رغبت شغلی
-سنجش شخصیت
-مهارت سنجی
-شناخت شاخصه های ویژۀ فردی
طراحی شده است تا زمینه های لازم برای کسب شناخت جامع از دانش آموز را فراهم ساخته و امکان تصمیم سازی صحیح، بر مبنای شناخت کامل را میسر سازد.
هر یک از مراحل جشنواره شامل سه نوع سنجش و هدایت (سنجش تحصیلی، سنجش روانشناختی – مشاوره ای و سنجش یادگیری با استفاده از چالش های علمی) می باشد که هر یک از آنها با هدفی مشخص برای سنجش شاخص های مورد انتظار برنامه ریزی شده است و در بازه زمانی تعریف شده اجرایی خواهد شد.
شایان ذکر است، مراحل بعدی مسابقات این جشنواره در تاریخ های: ۱۸ بهمن ماه سال جاری و ۱۲ اردیبهشت ماه سال آتی، برگزار خواهد شد.
نکته: دانش آموزانی که تاکنون نتوانسته اند در این جشنواره علمی ثبت نام نمایند، می توانند با مراجعه به مؤسسه علمی رزمندگان اسلام استان یزد (واقع در بلوار شهید پاکنژاد، کوچه جنب حسینیه ثارالله، دفتر مرکزی مجتمع آموزشی حضرت خاتم الانبیا(ص)) اقدام نمایند.
در ضمن، شماره تلفن های: ۶۲ – ۸۸۳۰۶۶۶۰ (۰۲۱) در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه، پاسخگوی سؤالات و ابهامات تماس گیرندگان محترم خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *