ورود به سایت

مناسبت روز

 

 1. فرهنگی
 2. آموزشی
 3. طرح آیه های تمدن

گالری تصاویر

همراه با برترین های مجتمع

اخبار ویژه

 • آغاز ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان های پسرانه و دخترانه خاتم الانبیا(ص)
  آغاز ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان های پسرانه و دخترانه خاتم الانبیا(ص) به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص) یزد، ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان های پسرانه خاتم الانبیا(ص) و دخترانه ریحانه النبی(ص) دوره اول و دوره دوم جهت پذیرش در پایه های هفتم و دهم، آغاز شد. متقاضیان می توانند با در دست داشتن مدارک لازم طبق فرم ذیل به یکی از مراکز مجتمع(طبق پایه ثبت نامی) مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام فرزند خود اقدام نمایند.
 • ثبت نام کلاس های طرح آیه های تمدن ویژه پایه چهارم
  ثبت نام کلاس های طرح آیه های تمدن ویژه پایه چهارم با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید علم و جنبش نرم افزاری و در راستای تحقق اهداف و چشم انداز20 ساله نظام و با هدف تربیت مدیران تراز انقلاب اسلامی طرح آیه های تمدن از سال 86 به اجراء در آمد. در قالب این طرح دانش آموزان نخبه از پایه هفتم تا پیش دانشگاهی تحت پوشش قرار گرفته و از خدمات علمی پیش بینی شده بهره مند خواهند شد.همانگونه که مستحضرید خدمات آیه های تمدن برای پایه پیش دانشگاهی علاوه بر کتاب ، آزمون و مشاوره ، کلاسهای جمع بندی نیز می باشد که سرپرستی استان یزد…
 • بیانیه دانش آموزان دبیرستان های دارالعباده در محکومیت جنایات آل سعود
  بیانیه دانش آموزان دبیرستان های دارالعباده در محکومیت جنایات آل سعود در پی وقوع جنایات اخیر رژیم منحوس و منفور آل سعود و اعدام آیت الله شیخ نمر باقر النمر، دانش آموزان دارالعباده اقدام به صدور بیانیه ای نمودند که در ادامه تقدیم میگردد.
 • گپ خودمانی مدیریت مجتمع بااعضای شورای دانش آموزی مدارس
  گپ خودمانی مدیریت مجتمع بااعضای شورای دانش آموزی مدارس مدیریت مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص) در نشستی جداگانه با اعضای شورای دانش آموزی مدارس پسرانه و دخترانه گرد هم آمدند و در یک فضای گرم و صمیمانه، نقطه نظرات، انتقادات و پشنهادات دانش آموزان را جهت پشرفت علمی آموزشی و فرهنگی مدارس گوش فرا دادند.
 • برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر
  برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با شرکت اعضای شورای بسیج و تعدادی دیگر از بسیجیان مدرسه و با سخنرانی مسئولین حوزه مقاومت بسیج شهید فهمیده اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 در دبیرستان دوره دوم خاتم الانبیا – صلی ا... علیه و آله – برگزار شد.

خبرنامه

نظرسنجی