گالری فیلم

تیزر معرفی مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص) یزد

آرشیو گالری فیلم --»

 1. فرهنگی
 2. آموزشی
 3. طرح آیه های تمدن

گالری تصاویر

همراه با برترین های مجتمع

اخبار ویژه

 • جشن پایان سال تحصیلی 96-95 برگزار شد
  جشن پایان سال تحصیلی 96-95 برگزار شد جشن پایان سال تحصیلی با حضور مسئولین اداره آموزش و پرورش ناحیه یک در دبیرستان دخترانه ریحانه النبی س دوره اول برگزار شد.
 • برگزاری جشن پایان سال تحصیلی 96-95
  برگزاری جشن پایان سال تحصیلی 96-95 جشن پایان سال با حضور دانش آموزان و والدین با اهداء سکه های زرنشان به طلایی ترین زمان تحصیلی وتلاش ویزه دانش آموزان در عرصه علم و فرهنگ
 • برگزاری آخرین جلسه شورای دبیران درچشمه بوزک
  برگزاری آخرین جلسه شورای دبیران درچشمه بوزک اخرین جلسه شورای دبیران در دبیرستان دخترانه ریحانه النبی س دوره اول درفضای باز و سرسبز و باصفای چشمه بوزک برگزارشد .
 • اردوی فرهنگی تفریحی شهرکرد
  اردوی فرهنگی تفریحی شهرکرد اردوی ویژه دانش آموزان برتر فرهنگی در شهرکرد برگزار شد.با توجه به اینکه شعار دبیرستان ریحانه النبی س آموزش مباحث فرهنگی و پرورشی در کنارآموزش مباحث علمی است .
 • تو را سپاس ، ای معلم
  تو را سپاس ، ای معلم جشن باشکوه اختتامیه هفته معلم در صبحگاه دبیرستان دخترانه ریحانه النبی س دوره اول برگزار شد.
 • برگزاری مراسم جشن مبعث و تجلیل از دبیران گرامی
  برگزاری مراسم جشن مبعث و تجلیل از دبیران گرامی مراسم جشن با شکوهی با حضور معلمین، دبیران و کادر مدارس پسرانه خاتم الانبیا(ص) و دخترانه ریحانه النبی(س) در سالن نیایش دبیرستان دخترانه برگزار شد.
 • جشن دانش آموزی عید مبعث
  جشن دانش آموزی عید مبعث به مناسبت سالروز عید مبعث جشنی در مدرسه با همکاری دانش آموزان برگزار شد که ابتدا با قرائت نخبه قرآنی دانش آموز محمد حسین رفیعی نژاد شروع شد در ادامه آقای ارسلان با مدح اهل بیت و مولودی خوانی فضای شادی را ایجاد کردند و در وصف پیامبر(ص)و ویژگیهای مبعث اشعاری را خواندند و همچنین در پایان مراسم به ده نفر از دانش آموزانی که اسمشان محمد بود به قید قرعه هدیه داده شد

خبرنامه

اخبار آموزش و پرورش یزد

خبرهای استان