ورود به سایت

 1. فرهنگی
 2. آموزشی
 3. طرح آیه های تمدن

گالری تصاویر

همراه با برترین های مجتمع

اخبار ویژه

 • دانلودمجموعه کلیپهای سینه زنی هیئت خاتم الانبیا(ص)
  دانلودمجموعه کلیپهای سینه زنی هیئت خاتم الانبیا(ص) هیأت دانش آموزی عزاداری مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص) یزد با حضور در حسینیه ثارالله، طی مراسمی که به مناسبت دهه اول محرم برگزار گردید، به سینه زنی و عزاداری سیدالشهدا(ع) پرداختند. این مراسم که با مداحی دانش آموزان مدارس مجتمع برگزار گردید؛ با استقبال خوب دانش آموزان و والدین آنها روبرو شد. روابط عمومی مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص)، این مراسم باشکوه را به صورت تفکیک هر مدرسه پسرانه، ضبط نموده و با انتشار بر روی سایت در اختیار همگان قرار داده است.
 • شرکت دانش اموزان در کلاس تیراندازی در فضای شبیه سازی شده
  شرکت دانش اموزان در کلاس تیراندازی در فضای شبیه سازی شده تعدادی از دانش آموزان از مرکز آموزش عالی امام حسین(ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازدید کردند و در کلاس تیراندازی در فضای شبیه سازی شده نیز شرکت نمودند.
 • افتتاحیه المپیاد درون مدرسه ای دبیرستان دخترانه دوره اول
  افتتاحیه المپیاد درون مدرسه ای دبیرستان دخترانه دوره اول این برنامه با حضور مسئولین محترم اداره آموزش و پرورش و اولیای مدرسه و حضور جمعی از دانش آموزان با برنامه هایی از قبیل اجرای مراسم حاملان قرآن-گارد پرچم-سخنرانی مدیران مجتمع و آموزشگاه -اجرای رژه ورزشکاران-اسکیت-و.....برگزار گردید.
 • بازدید از موزه علوم طبیعی پایه پنجم دبستان
  بازدید از موزه علوم طبیعی پایه پنجم دبستان با توجه به فصل های کتاب علوم پایه پنجم، و فهم هر چه بیشتر مطالب این درس، بازدید از موزه علوم طبیعی یزد برنامه ریزی شد و در این بازدید دانش آموزان از قسمت های انواع پرندگان، انواع حیوانات، زمین شناسی ، انواع آینه ها ، جنگل و حیوانات جنگل، کوه آتشفشان و... آشنا و بازدید نمودند.
 • اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور
  اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور خاک سرخگون شلمچه وخط مقدم غیرت چشم اشتیاق جوانان را درگیر خم ابروی خود کرد تا شتابان به سویش قدم بردارند ...خداحافظ زائر طلائیه .وسلام بر عطر شهادت .سفرتان بی خطر بچه ها

خبرنامه

نظرسنجی