ورود به سایت

حدیث هفته

گالری فیلم

تیزر معرفی مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص) یزد

آرشیو گالری فیلم --»

 1. فرهنگی
 2. آموزشی
 3. طرح آیه های تمدن

گالری تصاویر

همراه با برترین های مجتمع

اخبار ویژه

 • عطرسیب دردهه اول محرم در آموزشگاه طنین انداخت
  عطرسیب دردهه اول محرم در آموزشگاه طنین انداخت سلام بر ماه روی نیزه هاو عرض تسلیت وارادت به ساحت مقدس امام عصر(عج) عطر سیب در دهه اول محرم به نیکی در آموزشگاه طنین انداخت و چهره ی قلوب نوجوان را غرق در شورو شعور حسینی نمود. محتوای کلیه ی روز ها بر اساس تقویم اجرایی برمحوریت وجدان ونمود عینی آن در واقعه عاشورا بیان شد.
 • مراسم عزاداری واهدای شال عزا دردهه اول محرم
  مراسم عزاداری واهدای شال عزا دردهه اول محرم السلام علیک یا اباعبد الله الحسین(ع)به مناسبت دهه اول محرم و به همت مدیریت دبستان خاتم الانبیا(ص) شال عزا تهیه شد و در مراسم صبحگاه با حضور ریاست محترم مجتمع شال های عزا به معلمان و کار اجرایی اهدا و معلمان به کلیه دانش آموزان اهدا کردند.لازم به ذکر است از ابتدای محرم صبح ها مراسم عزاداری طفلان کربلا توسط دانش آموزان در سالن همکف دبستان برگزار می گردد که برنامه ها شامل: زیارت عاشورا ، توسل و مداحی می باشد.
 • ابتکاری نو دررابطه باجشن عاطفه ها مصادف بامحرم صورت گرفت
  ابتکاری نو دررابطه باجشن عاطفه ها مصادف بامحرم صورت گرفت ریحانه های انقلابی دوره اول دبیرستان ریحانه النبی(س) امروز با اهدا عروسک و اسباب بازی دل کودکان سرطانی و بیماران خاص را شاد کردند . با توجه به روز سوم محرم که بنام سه ساله ارباب حضرت رقیه س نامگذاری شده از دانش آموزان درخواست شد تا بصورت داوطلبانه هر کدام که مایلند عروسک و اسباب بازی نو تهیه کنند و برای کودکان بیمارستان شهید صدوقی برده شود. و هم انهایی که مایلند عروسک بیارن تا با آن تزئینات مراسم روز سوم رو داشته باشیم.
 • افتتاحیه ماه محرم درصبحگاه مشترک دبیرستان ریحانه النبی(س) برگزار شد
  افتتاحیه ماه محرم درصبحگاه مشترک دبیرستان ریحانه النبی(س) برگزار شد برای شروع دهه محرم با توجه به اهمیت عزاداری برای سید و سالارشهیدان افتتاحیه ای ویژه در نظر گرفته شد.
 • همزمان با شروع ایام عزاداری سالار شهیدان، برنامه های عزاداری آموزشگه نیز آغاز گردید
  همزمان با شروع ایام عزاداری سالار شهیدان، برنامه های عزاداری آموزشگه نیز آغاز گردید همزمان با شروع ایام عزاداری سالار شهیدان، اباعبدالله الحسین(ع) برنامه های عزاداری دانش‌آموزان دبیرستان خاتم الانبیا(ص) نیز آغاز گردید.

خبرنامه

نظرسنجی

 

 

 

راه های ارتباط با مجتمع

تلفن: 37247672-035

تلفن: 37247372-035

فکس: 37264013-035

رایانامه: Info@khatamanbiatyazd.ir

کانال تلگرام:

telegram.me/khatamanbiayazd

آدرس مجتمع

شهرستان یزد

بلوار شهید پاکنژاد «کمربندی»

کوچه جنب حسینیه بزرگ ثارالله

دفتر مرکزی مجتمع آموزشی خاتم الانبیا (ص)

کــــــد پــــــســــــتــــــی: 89461-84736