ورود به سایت

دبیرستان دخترانه ریحانه النبی (س) دوره اول

دبیرستان دخترانه ریحانه النبی (س) دوره اول (112)

با توجه به اینکه روز اول امتحانات مصادف شد با ولادت پدر بزرگوار امام عصر ارواحناه فداه جشن کوچک وگرمی در سالن امتحانات دبیرستان دوره اول ریحانه النبی س برگزار گردید.

این جشن همراه با مولودی خوانی دبیرمحترم تفکر دبیرستان و کف زنی و پخش شکلات و پذیرائی همراه بود.

شنبه, 18 دی 1395 ساعت 13:45

همه در تکاپوی شروع امتحانات

نوشته شده توسط

علاوه بر اینکه دانش آموزان برای نتیجه گیری از سه ماه زحمت و تلاش خود برای امتحانات نوبت اول آماده می شوند.در مدرسه نیز تمام کادر و کارکنان ، حوزه های امتحانی را جهت اسایش و رفاه بیشتر دانش آموزان آماده و مهیا کردند و دبیرستان دخترانه ریحانه النبی س دوره اول رنگ و بوی امتحانات به خود گرفت .

روز سه شنبه 14 دی ماه صبحگاهی ویژه با همکاری مربی بهداشت و پایگاه تغذیه سالم مدرسه برگزار شد که از کارشناس تغذیه سرکار خانم حسینی دعوت به عمل آمد و در مورد مکمل های غذایی و اهمیت مباحث تغذیه و بهداشت با دانش آموزان صحبتی دوستانه انجام دادند.

چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 13:42

صبحگاه ویژه و تشویق برترین های سنجش علمی

نوشته شده توسط

بچه ها خداقوت ...

در صبحگاهی دلنشین از تمامی نفرات برتر سنجش علمی تجلیل به عمل آمد ویک عکس یادگاری با معاونین هر پایه شیرینی این موفقیت را برای آنها دوچندان کرد.

چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 13:33

صبحگاه معارف و قرآن و عترت

نوشته شده توسط

در ادامه برگزاری کلاس های آموزشی جهت رفع اشکال دانش آموزان ثبت نامی مسابقات معارف، صبحگاه روز چهارشنبه 15 دی ماه مسابقات معارف مرحله آموزشگاه در 6 رشته احکام ، صحیفه سجادیه ، نهج البلاغه ، انشاءنماز ، حفظ موضوعی قران کریم و مفاهیم برگزار گردید و دبیرمربوطه معارف بعد از امتحانات اسامی برندگان نفرات اول تا سوم را در هر رشته و هر پایه به تفکیک مشخص نمودند.

جلسه ویژه ای با حضور پرافتخار استاد لاور سخنران خلاق و ایده پرداز حیطه های جبهه جنگ نرم ، جهت بصیرت افزایی دانش آموزان در سالن نیایش مدرسه برگزار گردید.

جمعه, 10 دی 1395 ساعت 12:50

برگزاری سومین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای

نوشته شده توسط

تحصیل ، تهذیب ،ورزش..شعار اول ما

سومین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در دبیرستان دخترانه ریحانه النبی(س) دوره اول در روز پنج شنبه ساعت 12 الی 15:30 برگزار شد.

واحد آموزشی دبیرستان خداقوت ...

میانترم ها و امتحانات شفاهی و آزمون کتبی برخی درس ها بصورت پایه ای و جمعی در دبیرستان دخترانه ریحانه النبی س دوره اول آغاز شد.

با توجه به اهمیت یوم الله 9 دی و ضرورت بیان حقایق برای دهه هشتادی ها برآن شدیم تا در روز هشتم دی ماه نیز مراسمی جذاب جهت بزرگداشت این روز افتخار امیز و سرنوشت ساز در سالن نیایش دبیرستان برگزار و در قالب مسابقه ، پخش کلیپ و شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر منافق این واقعه تاریخی و مهم را به دانش آموزان بشناسانیم .

دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 12:46

برگزاری دومین انجمن عمومی و آموزش خانواده

نوشته شده توسط

دومین انجمن عمومی مدرسه به مناسبت نزدیک شدن فصل امتحانات نوبت اول به همراه دومین همایش آموزش خانواده در سالن نیایش دبیرستان دخترانه ریحانه النبی س دوره اول برگزار شد.

صفحه1 از8