دبیرستان دخترانه ریحانه النبی (س) دوره اول

دبیرستان دخترانه ریحانه النبی (س) دوره اول (116)

پس از چند ماه تلاش بچه ها برای آماده سازی دست سازه های کلاس درس کار و فناوری و هنر بالاخره این همت آن ها در قالب بازارچه ای زیبا به نمایش گذاشته شد.

موادغذایی ، ویترای ، میخ و نخ ، گل کریستال ، سفالگری ، کار روی مس ، دکوپاژ و هزاران رشته های متنوع دیگر از جمله آثار نمایشی بود.

دوشنبه, 18 بهمن 1395 ساعت 22:37

تجدیدعهد وپیمان با شهدا وغبار روبی مزار شهیدان

نوشته شده توسط

به مناسبت دهه مبارک فجر دانش آموزان دبیرستان دخترانه ریحانه النبی س با شهدای میدان امیرچخماق تجدید عهد و پیمانی داشته وبا غبار روبی از قبور بوسیله گلاب و چفیه عشق و ارادت خود را به روح پاک شهیدان ابراز کردند.

یکشنبه, 17 بهمن 1395 ساعت 22:35

نقاشی همگانی ویژه دهه فجر برگزار شد

نوشته شده توسط

دبیرستان دخترانه ریحانه النبی (س) به دو صورت نقاشی همگانی کاغذی و پارچه ای برای پایه های هفتم و هشتم برگزار کرد.

با توجه به اینکه روز اول امتحانات مصادف شد با ولادت پدر بزرگوار امام عصر ارواحناه فداه جشن کوچک وگرمی در سالن امتحانات دبیرستان دوره اول ریحانه النبی س برگزار گردید.

این جشن همراه با مولودی خوانی دبیرمحترم تفکر دبیرستان و کف زنی و پخش شکلات و پذیرائی همراه بود.

شنبه, 18 دی 1395 ساعت 13:45

همه در تکاپوی شروع امتحانات

نوشته شده توسط

علاوه بر اینکه دانش آموزان برای نتیجه گیری از سه ماه زحمت و تلاش خود برای امتحانات نوبت اول آماده می شوند.در مدرسه نیز تمام کادر و کارکنان ، حوزه های امتحانی را جهت اسایش و رفاه بیشتر دانش آموزان آماده و مهیا کردند و دبیرستان دخترانه ریحانه النبی س دوره اول رنگ و بوی امتحانات به خود گرفت .

روز سه شنبه 14 دی ماه صبحگاهی ویژه با همکاری مربی بهداشت و پایگاه تغذیه سالم مدرسه برگزار شد که از کارشناس تغذیه سرکار خانم حسینی دعوت به عمل آمد و در مورد مکمل های غذایی و اهمیت مباحث تغذیه و بهداشت با دانش آموزان صحبتی دوستانه انجام دادند.

چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 13:42

صبحگاه ویژه و تشویق برترین های سنجش علمی

نوشته شده توسط

بچه ها خداقوت ...

در صبحگاهی دلنشین از تمامی نفرات برتر سنجش علمی تجلیل به عمل آمد ویک عکس یادگاری با معاونین هر پایه شیرینی این موفقیت را برای آنها دوچندان کرد.

چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 13:33

صبحگاه معارف و قرآن و عترت

نوشته شده توسط

در ادامه برگزاری کلاس های آموزشی جهت رفع اشکال دانش آموزان ثبت نامی مسابقات معارف، صبحگاه روز چهارشنبه 15 دی ماه مسابقات معارف مرحله آموزشگاه در 6 رشته احکام ، صحیفه سجادیه ، نهج البلاغه ، انشاءنماز ، حفظ موضوعی قران کریم و مفاهیم برگزار گردید و دبیرمربوطه معارف بعد از امتحانات اسامی برندگان نفرات اول تا سوم را در هر رشته و هر پایه به تفکیک مشخص نمودند.

جلسه ویژه ای با حضور پرافتخار استاد لاور سخنران خلاق و ایده پرداز حیطه های جبهه جنگ نرم ، جهت بصیرت افزایی دانش آموزان در سالن نیایش مدرسه برگزار گردید.

صفحه1 از9

اخبار آموزش و پرورش یزد

خبرهای استان

راه های ارتباط با مجتمع

تلفن: 37247672-035

تلفن: 37245771-035

تلفن: 37245757-035

فکس: 37264013-035

رایانامه: Info@khatamanbiatyazd.ir

 کانال تلگرام:

telegram.me/khatamanbiayazd_ir

آدرس مجتمع

شهرستان یزد

بلوار شهید پاکنژاد «کمربندی»

کوچه جنب حسینیه بزرگ ثارالله

دفتر مرکزی مجتمع آموزشی خاتم الانبیا (ص)

کــــــد پــــــســــــتــــــی: 75794-89169