جلسه انجمن اولیامربیان مدارس مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص)

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

جلسه انجمن اولیا مربیان مدارس پسرانه خاتم الانبیا(ص) و دخترانه ریحانه النبی(س) روز چهارشنبه 24 آذرماه در سالن کنفرانس مجتمع با حضور اکثریت اعضای محترم برگزار شد.

در این جلسه، آقای شریفی مدیریت مجتمع ضمن خیرمقدم به اعضای محترم و عرض تقدیر و تشکر از زحماتی که در این نیم سال اول تحصیلی کشیدند، گزارشی مختصر از فعالیت های عمده مدارس ارائه نمودند.

ایشان با بیان اینکه برند مجموعه خاتم الانبیا(ص) آموزش توأمان با فرهنگ است، خاطرنشان کردند دو مقوله آموزش و فرهنگ باید همراه و هم سوی یکدیگر حرکت کرده و این مجموعه اعتقادی به کار صرفا آموزشی ندارد.

آقای شریفی ضمن بیان اینکه مسئولیت اصلی تربیت بر عهده خانواده ها و مسئولیت اصلی آموزش بر عهده مدرسه است، بخش عمده موفقیت مجموعه را مدیون خانواده ها دانسته و بیان داشتند انتظار ما از خانواده های محترم جهت موفقیت روزافزون تعامل بیشتر آن ها با مدرسه و کادر است.

مدیریت مجتمع برخی مشکلات مجموعه را از قبیل تولید محتوای آموزشی و تربیتی، ورود خانواده ها و دانش آموزان به فضای مجازی، عدم همراهی و احساس مسئولیت برخی خانواده ها برشمرده و دست یاری را به سوی اعضای انجمن مدارس دراز نمودند.

در ادامه جلسه، برخی از اعضای محترم به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در موضوعات آموزشی و تربیتی پرداختند.

 

اخبار آموزش و پرورش یزد

خبرهای استان