گالری فیلم

تیزر معرفی مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص) یزد

آرشیو گالری فیلم --»

 1. فرهنگی
 2. آموزشی
 3. طرح آیه های تمدن

گالری تصاویر

همراه با برترین های مجتمع

اخبار ویژه

 • آغاز ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان های پسرانه و دخترانه دوره اول و دوم
  آغاز ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان های پسرانه و دخترانه دوره اول و دوم به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص) یزد، ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان های پسرانه خاتم الانبیا(ص) و دخترانه ریحانه النبی(ص) دوره اول و دوره دوم جهت پذیرش در پایه  های هفتم و دهم، آغاز شد. متقاضیان می توانند با ورود به سایت مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص) به آدرس www.khatamanbiayazd.ir  (قسمت سامانه ثبت نام) نسبت به ثبت نام در آزمون ورودی اقدام نمایند.
 • بازارچه کسب و کار ودست سازه های دانش آموزان دوره اولی
  بازارچه کسب و کار ودست سازه های دانش آموزان دوره اولی پس از چند ماه تلاش بچه ها برای آماده سازی دست سازه های کلاس درس کار و فناوری و هنر بالاخره این همت آن ها در قالب بازارچه ای زیبا به نمایش گذاشته شد. موادغذایی ، ویترای ، میخ و نخ ، گل کریستال ، سفالگری ، کار روی مس ، دکوپاژ و هزاران رشته های متنوع دیگر از جمله آثار نمایشی بود.
 • اردوی راهیان نور دانش آموزان دبیرستان خاتم الانبیا(ص) دوره ی دوم
  اردوی راهیان نور دانش آموزان دبیرستان خاتم الانبیا(ص) دوره ی دوم تعداد 54 نفر از دانش آموزان پایه ی دهم در راستای آشنایی با سیره ی شهدا و تقویت فرهنگی ایثار و شهادت و بزرگداشت یاد و خاطره ی رشادت ها و جوانمردی های مردم غیور ایران اسلامی در این اردو شرکت نمودند.
 • برپایی نمایشگاه ذهن زیبا در دبیرستان دوره اول
  برپایی نمایشگاه ذهن زیبا در دبیرستان دوره اول دبیرستان دوره اول نمایشگاهی را جهت نمایش آثار هنری دانش آموزان هنرمند و خوش ذوق و سلیقه دوره اولی برگزار کرد.
 • بهداشت دهان و دندان و معاینه دندان ها دانش آموزان
  بهداشت دهان و دندان و معاینه دندان ها دانش آموزان برای آگاهی دادن دانش آموزان و معاینه دندان های آن ها از متخصص این امر دعوت بعمل آمد که ضمن معاینه دندان دانش آموزان، کار فلوراید تراپی انجام گرفت و دانش آموزانی که مشکل داشتند به مراکز درمانی معرفی شدند. این برنامه در طول ماه آذر انجام گرفت.
 • همدردی با آتشنشانان در صبحگاه دبستان با حضور آتشنشانان یزدی
  همدردی با آتشنشانان در صبحگاه دبستان با حضور آتشنشانان یزدی در هنگام ایثار است که گوهر کریمان نمایان می شود. برای همدردی با آتشنشانان حادثه پلاسکو تهران، از سه نفر از آتشنشانان یزدی دعوت بعمل آمد تا در صبحگاه مدرسه با تجهیزات مخصوص حضور یابند و در مورد اهمیت کار و ایثار آن ها صحبت شد. همچنین دانش آموزان با مسایل ایمنی آشنا شدند.
 • نمایشگاه بزرگ "فجر در آیینه تاریخ" افتتاح شد
  نمایشگاه بزرگ "فجر در آیینه تاریخ" افتتاح شد نمایشگاه بزرگ فجر در آیینه تاریخ با حضور حجت الاسلام و المسلمین گندمی نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان، جناب آقای صابری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد در دبیرستان دخترانه ریحانه النبی(س) افتتاح شد.

خبرنامه

اخبار آموزش و پرورش یزد

خبرهای استان

 

 

 

راه های ارتباط با مجتمع

تلفن: 37247672-035

تلفن: 37245771-035

تلفن: 37245757-035

فکس: 37264013-035

رایانامه: Info@khatamanbiatyazd.ir

 کانال تلگرام:

telegram.me/khatamanbiayazd_ir

آدرس مجتمع

شهرستان یزد

بلوار شهید پاکنژاد «کمربندی»

کوچه جنب حسینیه بزرگ ثارالله

دفتر مرکزی مجتمع آموزشی خاتم الانبیا (ص)

کــــــد پــــــســــــتــــــی: 75794-89169