ورود به سایت

حدیث هفته

T95 08 22

گالری فیلم

تیزر معرفی مجتمع آموزشی خاتم الانبیا(ص) یزد

آرشیو گالری فیلم --»

 1. فرهنگی
 2. آموزشی
 3. طرح آیه های تمدن

گالری تصاویر

همراه با برترین های مجتمع

اخبار ویژه

 • یلدای ماندگار و به یادماندنی دردبستان خاتم الانبیا(ص)
  یلدای ماندگار و به یادماندنی دردبستان خاتم الانبیا(ص) به مناسبت شب یلدا برنامه های شاد و نوین در دبستان پسرانه انجام گرفت.
 • برگزاری جشن قرآنی ویژه سومی ها
  برگزاری جشن قرآنی ویژه سومی ها بعد از برگزاری طرح 33 روزه قرآن کریم توسط معلمان پایه سوم جشن قرانی با شکوهی برگزار گردید که برنامه های این جشن به شرح ذیل می باشد...
 • روز جهانی کوهستان با اردوی کوهستانی دانش آموزان
  روز جهانی کوهستان با اردوی کوهستانی دانش آموزان 21 آذر روز جهانی کوهستان نام دارد و در این روز توجه خاصی به آموزش نگه داری از کوهستان ونقش آن در سلامت جسمی و روحی انسان می شود.
 • اردوی یک روزه باغ آهو و کوه ریگ
  اردوی یک روزه باغ آهو و کوه ریگ یک اردوی دسته جمعی پائیزه بعد از آزمون ها وتست های ویژه واقعا می چسبه ... در جلسه شورای مدرسه تصمیم گرفته شد که تمامی دانش آموزان دوره اول را بعد از سه ماه درس و امتحان و آزمون های پیاپی به اردوی کاملا تفریحی و شاد در باغ آهو و کوه ریگ برده و همزمان با آن اولین تولد فصلی سال تحصیلی 95 برای چهارماه ( تیر ، مهر ، آبان ، آذر ) به مناسبت ولادت حضرت رسول (ص) نیز برگزار گردد.
 • برگزاری محفل انس با قرآن دردبیرستان دوره اول
  برگزاری محفل انس با قرآن دردبیرستان دوره اول همزمان با ایام پر خیر و برکت میلاد پیامبر مهربانی ها،حضرت محمد مصطفی (ص)و پرچمدار مذهب تشیع،حضرت امام صادق (ع) محفلی قرآنی با حضور نخبه قرآنی قاری نوجوان جناب آقای پروا در نمازخانه دبیرستان دوره اول برگزار گردید.

خبرنامه

نظرسنجی